موبایل سنتر آرمان
بروزرسانی در 7 ماه پیش
5 نظر
دوشنبه 21 اسفند 1396 14:28

  در زندگی امروزه وابستگی انسان به موبایل تا حدی است که اگر نگوییم شمار زیادی از مردم به آن اعتیاد دارند باید بگوییم بیشتر مردم با حذف آن از زندگی نمی توانند زندگی نرمالی داشته باشند و دچار نارضایتی می شوند و از جمله استفاده های که مردم از موبایلشان می کنند، برای درارتباط بودن با افراد خانواده و دوستان و حتی حل و فصل کردن کارهایشان است.موبایل باعث تقویت روابط اجتماعی می شود و ارتباطات را تسریع می بخشد و حتی جایگزین مناسبی برای صله رحم است. آن هم در روزگاری که به دلیل مشغله فراوان، آدم ها کمتر امکان به جای آوردن این سنت را به شکل حضوری دارند.

وقتی صحبت از خرید گوشی میشه، یه سری آیتم های اساسی برای شروع مطرح میشه… مثل اینکه از کجا بخرم ، چطور از آکبند بودنش اطمینان پیدا کنم، کجا قیمتش مناسب تره، لوازم جانبیشو از کجا تهیه کنم و ... ؟! اما بزارین راحت بهتون بگیم که این روزا خیلی سخت میشه به فروشنده های موبایل اعتماد کرد و از اصل بودن جنس خریداری شده و قیمت حقیقی محصول اطمینان حاصل کرد ! پس بهتره با شناخت قبلی به فروشگاهی بریم، که از خریدمون پشیمون نشیم.

امروز تو آسمونی میخوایم شما رو با فروشگاه موبایلی آشنا کنیم که میتونید با اطمینان از اصل و آک بودن گوشی مورد نظرتون مطمئن بشید و بعد خرید کنید. همچنین حتمآ ترجیح میدید برای خرید لوازم جانبی گوشیتون به جای دیگه ای نرید و همزمان با خرید گوشی لوازم ضروریشم مثل لیبل ضد خش، یک کیف یا گارد محافظ، شارژر فندکی برای شارژ کردن گوشیتون اگه راننده اید و برای استفاده در خودروتون که به پریز برق دسترسی ندارید و ... تهیه کنید. موبایل سنتر آرمان همه این چیزها رو برای شما یکجا فراهم کرده و حتی تعمیرات و کارای نرم افزاری سخت افزاری از قبیل تعمیر گوشی ریختن برنامه و ... رو براتون انجام میده. پس اگر کیفیت، اطمینان، و قیمت براتون مهمه از هرجایی که نمیشناسید خرید نکنید و برای خرید و کارهای مربوط به گوشی موبایل به موبایل سنتر آرمان واقع در آدرس زیر مراجعه نمایید.

لازم به ذکر است موبایل سنتر آرمان تخفیف ویژه ای برای افرادیکه که از سایت آسمونی باهاشون آشنا میشن در نظر گرفته، پس همین الان میتونین به این آدرس مراجعه و از تخفیف هم برخوردار شوید.

آدرس:

تهران، چیتگر، شهرک گلستان، بلوار کوهک، جنب خیابان نسیم 16، مجتمع تجاری اداری طوبی-طبقه همکف-انتهای راهرو G

شماره تماس:46084751-021
ساعت کار:

10:30 الی 13:30  و   16 الی 22

 

 

 

نظرات 5


ثبت نظر درباره «موبایل سنتر آرمان»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

8 - 4 = ?