مشاورین املاک کوهک
بروزرسانی در 1 ماه پیش
درج نظر
چهارشنبه 6 آذر 1398 16:00

- نام مجموعه:

♦ مشاورین املاک کوهک

- معرفی کوتاه: 

♦ همیشه برای اینکه بهترین انتخاب را داشته باشیم باید از افراد حرفه ای و متخصص کمک بگیریم، کسانی که سال ها در زمینه مورد نظرمان فعالیت نموده اند و بد و خوب را به راحتی از هم تشخیص می دهند. در زمینه ی بازار املاک با توجه به گستردگی افراد در این حوزه و پیشنهادات فراوان و مختلف اهمیت این موضوع دو چندان شده و احساس نیاز به یاری گرفتن از افراد خبره بیشتر حس می شود.

املاک کوهک با سابقه ای درخشان و طولانی در امر مسکن با در اختیار داشتن مشاورین مجرب و کار آزموده، راهنمای مناسبی برای شما عزیزان می باشد. زمینه هایی ملکی که می توانید از خدمات املاک کوهک بهره ببرید عبارتند از: خرید، فروش، رهن، اجاره، مشارکت، اجرا و نظارت در منطقه 22 تهران جالب است بدانید املاک کوهک خدمات خود را در یکی از بهترین مناطق تهران (محله کوهک - منطقه 22 تهران) ارائه می نماید که در سایت این مجموعه آمده است. در شمال غربی تهران یکی از خوش آب و هواترین مناطق شهر تهران قرار دارد که کریدور اصلی هوای شهر تهران به حساب می آید. در گذشته جزئی از منطقه 5 تهران بود. اما با تقسیم اراضی شهرداری منطقه 5 و تاسیس شهرداری منطقه 22، محله ای از محلات این منطقه جدید شد. بوستان معروف و زیبای چیتگر در این محله قرار دارد و بطور کلی چندین برابر استاندارد جهانی دارای فضای سبز است و چشم انداز البرز جنوبی آن بسیار زیبا و پارک‌های جنگلی طبیعی زیادی نیز دارد. آب و هوای بسیار خوب کوهک باعث شده تا مردم از مناطق دیگر تهران به این منطقه روی بیاورند.

مشاورین املاک کوهک با ارائه مشاوره ای تخصصی در جهت یافتن بهترین ملک و آپارتمان در منطقه غرب تهران، متناسب با نیاز و بودجه شما در کنار شما خواهند بود و همواره با تعهد کاری بالا و مشتری مداری در صدد کسب رضایت دائمی مشتریان خود بوده اند.

♦ تعهد کاری بالا و مشتری مداری ♦

 

نام مدیریت
زنگنه - موسوی 09121332659
09123175239

 

آدرس
تهران – منطقه 22 – شهرک گلستان – بلوار کوهک – خیابان طلوع یک –ساختمان 255

 

ساعت کار ایمیل سایت
صبح 10 الی 13  –  بعد از ظهر 17 الی 20
info@koohak.com

 

koohak (2)

مشاور املاک کوهک

مشاور املاک کوهک

نظر خود را درباره «مشاورین املاک کوهک» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید